Instrukcja korzystania z BIP

Instrukcja korzystania ze strony głównej Biuletynu Informacji Publicznej Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Pogórzu

Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej (SGBIP) jest ogólnodostępnym portalem internetowym, o którym mowa w art. 9 ust. 1, ust. 3 oraz ust. 4 pkt. 1-2 Ustawy o dostępie do informacji publicznej.

Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Pogórzu składa się z kilku podstawowych elementów:

  1. Menu górnego (na samej górze strony) zawierającego odsyłacze do wersji kontrastowej strony (lewa strona menu górnego) oraz odsyłacze do stron: bip.gov.pl i pdpspogorze.pl.
  1. Menu nawigacji (poniżej Menu górnego) wskazującego użytkownikowi aktualną pozycję na stronie przy pomocy tzw. breadcrumps (okruszków). W tym miejscu, z prawej strony znajduje się pole Wyszukiwarki.
  1. Menu głównego (po lewej stronie witryny) zawierającego odsyłacze do najważniejszych części strony.
  1. Właściwej treści strony zamieszczonej w środkowej części dokumentu. W tym miejscu widoczna będzie przykładowo treść wpisów.
  1. Stopki z danymi kontaktowymi Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Pogórzu.
  1. Menu w stopce zawierającego odsyłacze do takich podstron, jak: Kontakt, Instrukcja korzystania z BIP, Oświadczenie o dostępności, Polityka prywatności i Mapa strony.

Dane kontaktowe

Powiatowy Dom Pomocy Społecznej w Pogórzu z filią “Bursztyn” w Kończycach Małych

Pogórze, ul. Zamek 132
43-430 Skoczów
tel. 33 853 35 52
E-mail: sekretariat@pdpspogorze.pl

ul. Staropolska 14
43-410 Kończyce Małe
tel. 32 469 35 71